Wybierz język

Oferta IPLI

IPLA, lider rynku VOD i największa telewizja internetowa w Polsce, zapewnia legalny dostęp do kilkudziesięciu tysięcy materiałów: filmów w opcji VOD, transmisji sportowych i kanałów na żywo, bezpłatnych seriali i programów telewizyjnych znanych z ponad 30 stacji.

Koneserzy dobrego kina znajdą w IPLI najlepsze i najpopularniejsze filmowe produkcje z całego świata, z największych studiów i od najbardziej cenionych dystrybutorów, np. Warner Bros., Disney, Universal, Kino Świat, SPI, Gutek, Monolith Films, 9th Plan, Sony Pictures Television International, Discovery Communications, A+E Networks, fani sportu – emocjonujące wydarzenia na żywo w takich dyscyplinach, jak siatkówka (PlusLiga, MŚ siatkarzy Polska 2014), piłka nożna (Bundesliga), Formuła 1, tenis (Roland Garros, Wimbledon, ATP Series) i wiele innych, dzieci – popularne bajki dostosowane do wieku widzów, a miłośnicy seriali o dowolnej porze mogą śledzić perypetie ulubionych serialowych bohaterów, także przedpremierowo (seriale Telewizji Polsat i TVP). IPLA to miejsce, gdzie widzowie obejrzą setki programów: rozrywkowych, kulinarnych, kulturalnych, dokumentalnych, biznesowych, reportaży, publicystycznych, talk show i innych. To także bogata oferta 36 kanałów na żywo, m.in. Polsat Sport, Eurosport, Polsat News, Discovery, Kino Polska, History, FilmBox, FightBox, AXN HD, AXN Spin, AXN White, AXN Black, Sundance, Da Vinci Learning i wiele innych.

IPLA w liczbach:

 • półtora tysiąca filmów i ponad sto seriali;
 • dostęp do 36 kanałów telewizyjnych;
 • około 200 godzin miesięcznie transmisji sportowych na żywo w wysokiej jakości;
 • największa w Polsce legalna baza treści telewizyjnych, licząca ok. 48 tys. materiałów.

Telewizja IPLA oferuje bogatą bibliotekę treści bezpłatnych (90% całej bazy), które udostępniane są z reklamami. Treści płatne oferowane są w ramach pakietów tematycznych, aktywowanych na okres 30 lub 90 dni lub w formie 48-godzinnego dostępu do pojedynczych materiałów. Abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu mogą korzystać ze specjalnych, niższych cen.

Pakiety IPLI

W menu serwisu IPLA widz znajdzie 7 kategorii tematycznych: Serial, Film, Sport, Rozrywka, News, Wiedza i Dzieci oraz kategorie: LIVE i PAKIETY. Treści są podzielone tak, żeby szybko i intuicyjnie można było odnaleźć poszukiwane materiały.
W pakietach tematycznych, które w większości odpowiadają kategoriom tematycznym, oprócz treści VOD udostępnianych bez reklam znajdują się także kanały telewizyjne online z danego obszaru tematycznego. Obecnie w ofercie IPLI znajdują się następujące pakiety:

 • IPLA ROZRYWKA (nowość),
 • IPLA NEWS (nowość),
 • IPLA WIEDZA (nowość),
 • IPLA DZIECI (nowość),
 • IPLA FILMY I SERIALE (wcześniej IPLA PREMIUM),
 • IPLA SPORT,
 • IPLA PREMIERY,
 • IPLA WORLD,
 • IPLA EXTRA.

Dla widzów, którzy są zainteresowani tańszym dostępem do większej liczby atrakcyjnych treści, przygotowano dwa zestawy pakietów:

 • pakiet IPLA MINI z treściami z IPLA NEWS, IPLA DZIECI, IPLA WIEDZA, IPLA ROZRYWKA,
 • IPLA MAX z treściami IPLA NEWS, IPLA DZIECI, IPLA WIEDZA, IPLA ROZRYWKA, IPLA FILMY i SERIALE oraz IPLA SPORT.

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz klienci sieci Plus korzystają ze specjalnie przygotowanych dla nich pakietów – odpowiednio IPLA MIX oraz IPLA PLUS.

Ceny pakietów zaczynają się już od 4,90 zł/mies. dla abonentów Cyfrowego Polsatu i od 9,90 zł/mies. dla pozostałych użytkowników.

Technologia i infrastruktura

W ramach telewizji internetowej IPLA wykorzystujemy własną technologię dostosowaną do najważniejszych systemów operacyjnych i szerokiej gamy urządzeń. Posiadamy unikalne kompetencje technologiczne w obszarze kodowania i strumieniowania treści audiowizualnych w Internecie, jak i optymalizacji dystrybucji tego typu sygnału. W odróżnieniu od konkurencji stosujemy autorskie rozwiązania, co pozwala nam tworzyć usługi optymalnie dostosowane do ograniczeń infrastruktury internetowej w Polsce oraz możliwości zewnętrznych systemów, z którymi integrujemy nasze aplikacje. W efekcie tego możemy oferować wyższej jakości usługi niż powszechnie stosowane rozwiązania. Przykładowo nasz system kodowania strumienia wideo w jakości HD w IPLI pozwala przesyłać sygnał przy zajęciu o połowę mniejszego łącza internetowego niż zastosowania zaimplementowane przez inne podmioty działające na polskim rynku. Zastosowany dodatkowo w IPLI system zabezpieczający (DRM) umożliwia nam oferowanie na urządzeniach mobilnych płatnych treści. To sprawia, że nasza platforma praktycznie w 100% wychodzi naprzeciw trendom i tendencjom, ale przede wszystkim oczekiwaniom naszych konsumentów w zakresie oglądania treści wideo bez względu na miejsce, czas i urządzenie, z którego korzystają. Przyjazne dla użytkownika są także proces zamawiania dostępu do wybranych treści oraz realizowanie płatności.

IPLA na wielu urządzeniach

Dostęp do zasobów IPLI mają internauci za pośrednictwem strony www.ipla.tv, a dzięki specjalnym aplikacjom także użytkownicy komputerów z systemem Windows, Windows 8, smartfonów, tabletów, telewizorów z dostępem do Internetu (Toshiba, Samsung, LG, Philips, Panasonic, Sony, IKEA, Thompson, TCL, Sharp) oraz konsol Sony PlayStation 3, a także osoby korzystające z usług operatorów telewizji kablowej, jak np. TOYA. IPLA dostępna jest także za pośrednictwem dekoderów Cyfrowego Polsatu oraz Netia Playera. Miesięcznie na wszystkich urządzeniach materiały IPLI uruchamia 3,9 mln realnych użytkowników.