Wybierz język

Oferta usług zintegrowanych

W lutym 2014 roku wystartował program smartDOM, oferta usług zintegrowanych przygotowana wspólnie przez Cyfrowy Polsat i sieć Plus. Jest to unikalna propozycja odpowiadająca na potrzeby naszych klientów oraz zapewniająca im liczne korzyści. Pozwala na łączenie nowoczesnych usług Plusa i Cyfrowego Polsatu oraz uzyskiwanie rabatów, dzięki czemu klient może zapłacić mniej za swoje rachunki oraz generować duże oszczędności. W przypadku przedłużenia umowy na jedną z dwóch posiadanych usług, dokupując drugą usługę lub wybierając jednocześnie co najmniej dwie usługi Cyfrowego Polsatu lub Plusa, klient otrzymuje na każdy kolejny produkt 10 zł rabatu miesięcznie, czyli 240 zł łącznej zniżki w trakcie umowy (zakładając umowę na 24 miesiące). Usługi dostępne w programie smartDOM to telewizja, Internet, telefon, usługi Plus Banku oraz energia elektryczna. Można je dowolnie łączyć – telewizję z telefonem, telefon z Internetem, Internet z telewizją albo wszystkie trzy – lub łączyć usługi z tej samej kategorii produktowej (maksymalnie po 3 z każdego rodzaju).

13 maja br. Cyfrowy Polsat i Plus wprowadziły w ramach programu smartDOM wyjątkową ofertę dla obecnych klientów – “drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”.

Jednocześnie uruchomiony został także nowy program lojalnościowy – Paszport Korzyści, dzięki któremu zyskać można nie tylko atrakcyjne promocje i oszczędności u organizatorów programu oraz korzystne rabaty u partnerów, ale również bilety na Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn czy na koncerty, zaproszenia do ulubionych programów telewizyjnych z anteny Telewizji Polsat, a nawet rolę w serialu. Organizatorami Paszportu Korzyści są: Plus, Cyfrowy Polsat i Plus Bank, a patronem medialnym została Telewizja Polsat.

Oferta usług łączonych jest dla nas narzędziem, które umożliwia poszerzanie bazy abonentów, a równocześnie wzrost przychodów, a także zwiększenie zadowolenia i lojalności naszych abonentów.