Wybierz język

Oferta usług dostępu do Internetu

Usługi mobilnego szerokopasmowego dostępu do Internetu świadczymy, wykorzystując od 2011 roku najnowocześniejszą na świecie technologię LTE. Ponadto oferujemy dostęp do Internetu za pośrednictwem technologii: HSPA+ MIMO.

Uruchamiając LTE, przygotowaliśmy ofertę uniwersalną, zapewniającą w ramach jednej opłaty abonamentowej dostęp do Internetu przy wykorzystaniu wszystkich obsługiwanych przez sieć technologii. Taka konstrukcja oferty łączy zalety wysokich parametrów LTE i szerokiego zasięgu HSPA+, maksymalizując korzyści dla klienta. Dzięki temu dziś w zasięgu usługi Internetowej Cyfrowego Polsatu mieszka 99% Polaków, a prawie 26 mln osób może korzystać z Internetu LTE.

Oferujemy pakiety danych różnej wielkości, dostosowane do różnych potrzeb i stopnia zaawansowania użytkowników. Już za 14,90 zł miesięcznie klienci mogą korzystać z dostępu do najnowocześniejszego Internetu na świecie. Stale rozwijamy naszą ofertę, a od maja 2013 roku w ramach Taryfy Multimedialnej proponujemy dostęp bez limitu do wybranych treści w Internecie, w tym: popularnych serwisów społecznościowych, stron WWW i treści wideo w ramach telewizji internetowej IPLA. Osoby rozważające zakup Internetu LTE Cyfrowego Polsatu ze sprzętem na udostępnienie lub bez sprzętu mogą także skorzystać z opcji “7 dni na próbę” – pozwalającej na wypróbowanie usługi bez dodatkowych kosztów i ewentualną rezygnację po zwróceniu modemu. Cyfrowy Polsat nie ogranicza parametrów technicznych usługi, w tym prędkości transmisji. Dzięki temu klienci mogą, bez względu na poziom abonamentu, korzystać zawsze z takiej prędkości, na jaką pozwalają aktualne warunki sieciowe i sprzęt użytkownika.

Także po wykorzystaniu puli danych w abonamencie użytkownik może korzystać z pełnych parametrów Internetu – zarówno w dzień, jak i w nocy – płacąc według stawki określonej w cenniku za każdy MB lub kupując dodatkowy jednorazowy pakiet danych. Cyfrowy Polsat oferuje swoim klientom pełną kontrolę w tym zakresie – usługa Limit Internet pozwala określić maksymalną wartość dodatkowych wydatków na Internet.

Dla klientów, którzy już mają sprzęt umożliwiający połączenie z siecią, tj. modem lub laptop, netbook czy tablet z wbudowanym modemem, wprowadziliśmy promocję “Multimedialna – tylko SIM” dającą możliwość wyboru jednego z pakietów danych bez konieczności zakupu sprzętu. Natomiast dla użytkowników, którzy rzadziej korzystają z Internetu mobilnego, przygotowaliśmy Plan Zero – bez comiesięcznego zobowiązania finansowego, ale także bez konieczności wcześniejszego kupowania doładowań.

Jeśli klient ma więcej urządzeń i potrzebuje więcej niż jednej karty SIM, w Cyfrowym Polsacie nie musi kupować kolejnego abonamentu. Może wybrać usługę Ekstra SIM i na kolejnej karcie będzie korzystał z tego samego pakietu danych.

Klientów naszej platformy satelitarnej zachęcamy do zakupu Internetu LTE, proponując dodatkowe korzyści – do wyboru przez klienta: dodatkowy pakiet danych nawet 3 GB co miesiąc lub rabat na abonament w wysokości 10 zł.