Wybierz język

Oferta usług płatnej telewizji

Naszą strategią programową jest oferowanie szerokiego portfolio pakietów z kanałami dla całej rodziny. Aby zwiększyć lojalność abonentów i zapobiec migracjom do innych operatorów na rynku, dbamy o wysoki poziom usług oraz utrzymujemy ceny naszych pakietów na konkurencyjnym poziomie. Obecnie zapewniamy dostęp do ponad 140 kanałów polskojęzycznych, z czego ponad 20 jest dostępnych z satelity tylko w Cyfrowym Polsacie. Nasza oferta obejmuje kanały o tematyce ogólnej, kanały sportowe, filmowe, informacyjne, edukacyjne, rozrywkowe oraz kanały dla dzieci. Atrakcyjne kanały sportowe z naszej oferty: Polsat Sport, Eurosport, Polsat Sport News i Polsat Sport Extra zajmują odpowiednio pierwsze, drugie, trzecie i piąte miejsce (równolegle z TVP Sport) w rankingu najchętniej oglądanych kanałów sportowych w Polsce w 2013 roku w grupie komercyjnej 16-49 lat (Nielsen Audience Measurement). Obecnie zapewniamy dostęp do ponad 40 kanałów w jakości HD. Oprócz tego świadczymy także takie usługi, jak Multiroom HD, catch-up TV oraz VOD i PPV.

Obecnie nowym klientom oferujemy cztery pakiety podstawowe: Mini HD, Rodzinny HD, Familijny HD oraz Familijny Max HD. Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać także z promocji Premium, która zawiera pełną ofertę telewizyjną. Dodatkowo oferujemy również dostęp do wypożyczalni VOD na telewizor oraz do popularnych serwisów online HBO GO i IPLA.

Najbardziej korzystną relacją jakości do ceny charakteryzuje się wprowadzony do naszej oferty pod koniec listopada 2012 roku Pakiet Familijny Max HD, który zdobywa coraz większą popularność wśród abonentów. Do najniższego segmentu rynku kierujemy pakiety Mini HD oraz cieszący się dużą popularnością Pakiet Rodzinny HD.

Klientom podpisującym z nami umowy na płatne pakiety programowe udostępniamy lub sprzedajemy dekodery. Opłata i dostępność sprzętu zależy od wybranej opcji umowy.

Pakiet Mini HD

Pakiet Mini HD to pakiet podstawowy, który obecnie zapewnia abonentom dostęp do 38 kanałów polskojęzycznych (w tym 6 HD). Obecnie miesięczna opłata za Pakiet Mini HD wynosi 14,90 zł (nie w tysiącach) w umowie na czas określony.

Pakiet Rodzinny HD

Pakiet Rodzinny HD jest pakietem podstawowym, którego abonenci mają obecnie dostęp do 52 kanałów polskojęzycznych (w tym 7 kanałów HD). Miesięczna opłata za Pakiet Rodzinny HD w przypadku umów na czas określony wynosi 19,90 zł.

Pakiet Familijny HD

Pakiet Familijny HD jest pakietem podstawowym, którego abonenci mają obecnie dostęp do 76 kanałów polskojęzycznych (w tym 12 kanałów HD). Miesięczna opłata za Pakiet Familijny HD w przypadku umów na czas określony wynosi 39,90 zł.

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Familijny Max HD to rozszerzony pakiet dla rodziny, którego abonenci otrzymują dostęp do 99 kanałów (w tym 20 HD). Charakteryzuje się on najlepszą relacją jakości do ceny. Miesięczna opłata za Pakiet Familijny Max HD w przypadku umów na czas określony wynosi 49,90 zł.

Wyłącznie z pakietem Familijnym Max HD występują przedstawione w poniższej tabeli pakiety dodatkowe:

Pakiety dodatkowe Liczba kanałów Cena*
Pakiet Film HD 19 20 zł
Pakiet Sport HD 10** 20 zł
Pakiet Cinemax HD 2 15 zł
Pakiet HBO HD HBO GO 3 30 zł
Pakiet Rozrywka 4 25 zł

*Ceny są podane nie w tysiącach.
**Liczby uwzględniają również kanały promocyjne.

Oferta Premium

Dla wymagających klientów przygotowaliśmy ofertę Premium oferującą wszystkie kanały kodowane (oprócz Pakietu Rozrywka) oraz wybrane serwisy online w cenie. Dodatkowo abonenci mogą korzystać przez okres nawet 6 miesięcy z usług dodatkowych, np. Miesięcznego Katalogu Filmów VOD. Korzyścią wynikającą z wyboru oferty Premium jest niższa miesięczna opłata abonamentowa niż suma opłat za poszczególne pakiety wchodzące w jej skład. Miesięczna opłata za ofertę Premium w przypadku umów na czas określony wynosi 89,90 zł.

Elastyczność

Wprowadzając do naszych ofert element elastyczności, umożliwiamy klientom lepsze przetestowanie oferty programowej. Klient, wybierając dowolny pakiet programowy, otrzymuje od nas prezent w postaci wyższego lub dodatkowego pakietu na okres do 6 miesięcy (przykładowo abonenci Pakietu Familijnego Max HD mogą dodatkowo otrzymać Pakiet Sport HD i Pakiet Film HD). Dzięki elastyczności klient może również lepiej zarządzać kosztami, jakie ponosi w związku z korzystaniem z usług telewizyjnych.

Multiroom HD

Naszym abonentom oferujemy także usługę Multiroom HD, która umożliwia korzystanie z tego samego pakietu kanałów nawet na czterech dekoderach jednocześnie. Dzięki temu abonent może uzyskać dostęp do kanałów ze swojego pakietu nawet na czterech telewizorach. Multiroom HD oferujemy abonentom od Pakietu Familijnego HD w promocyjnych cenach od 5 do 15 zł miesięcznie za pierwszy dekoder dodatkowy oraz dodatkowe 5 zł miesięcznie za każdy kolejny dekoder (w zależności od zakupionego pakietu programowego). Usługa jest świadczona w oparciu o dekodery wyprodukowane w naszej fabryce.

Kanały niekodowane

Poza płatnymi pakietami programowymi za pośrednictwem naszych dekoderów klienci mają także dostęp do ponad 500 niekodowanych kanałów telewizyjnych i radiowych ogólnodostępnych na terenie Polski przez satelitę Hot Bird. Na liście tych kanałów znajduje się kilkanaście dodatkowych stacji polskojęzycznych i znane kanały obcojęzyczne, np. TVP Kultura, CNBC, Bloomberg, ZDF, Rai News 24, a także dziewięć wiodących kanałów radiowych.

Wypożyczalnia VOD

Naszym abonentom oferujemy również dostęp do usługi VOD – Domowej Wypożyczalni Filmowej z kategorii usług wideo na życzenie, dostępnej na telewizorze. Na świadczenie tej usługi przeznaczyliśmy w całości jeden z naszych transponderów. Usługa nie wymaga rozwiązań technologicznych takich jak dekoder z twardym dyskiem czy funkcją nagrywania, dostępna jest jednak tylko dla abonentów z dekoderem HD.

Usługa VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa jest dostępna za pośrednictwem dekodera na pozycjach 150-168 oraz 200 i 201, na których to prezentowane są audycje dla dorosłych. W trakcie miesiąca dostępnych jest rotacyjnie blisko 50 filmów i ok. 200 tytułów dla widzów dorosłych. W ciągu jednego dnia nasi klienci mogą zazwyczaj wybierać spośród ok. 30 tytułów, w tym 13 dla dorosłych. Co tydzień oferta jest aktualizowana o nowe tytuły. Jednorazowe opłaty za poszczególne pozycje filmowe wynoszą brutto: 11,90 zł za dostęp do kategorii “Nowość”, 8,90 zł za dostęp do kategorii “Hit”, 5,90 zł za dostęp do kategorii “Katalog” oraz 9,90 lub 11,90 zł za dostęp do kategorii “Dla dorosłych”. Mocną stroną oferty są częste promocje. Wybrana pozycja filmowa standardowo udostępniana jest na 24 godziny. Dodatkowo w zakresie “Miesięcznego Katalogu Filmów VOD” abonenci telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu po podpisaniu umowy mają możliwość uzyskać miesięczny dostęp do filmów z kategorii “Katalog” w cenie 20 zł.

Usługi PPV

Od 2011 roku okazjonalnie udostępniamy także usługę PPV, w ramach której za jednorazową opłatą abonent może zamówić dostęp do wydarzenia sportowego na żywo. Pierwszym udostępnionym w ten sposób przez nas wydarzeniem na żywo była gala boksu zawodowego we Wrocławiu z walką Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką o tytuł Mistrza Świata wagi ciężkiej WBC, która odbyła się 10 września 2011 roku. W 2013 roku przekaz z dużych i ważnych wydarzeń sportowych był udostępniany w ramach usługi PPV kilkukrotnie. Widzowie mogli obejrzeć między innymi galę “Polsat Boxing Night” z walką Przemysława Salety z Andrzejem Gołotą, a także kilka gal KSW.

Serwisy Online

W ramach sekcji Serwisy Online nasi abonenci mają dostęp na preferencyjnych warunkach do zasobów naszej telewizji internetowej IPLA oraz serwisów takich jak HBO GO oraz FilmBox Live. W ramach serwisu IPLA dostępne są pakiety i pojedyncze materiały. Naszym abonentom udostępniamy także pakiet IPLA MIX w cenie abonamentu nawet na 6 miesięcy bądź na cały czas trwania umowy w zależności od pakietu, a dla abonentów pakietów z segmentu premium dodatkowo HBO GO. W listopadzie 2013 roku na dekodery Cyfrowego Polsatu z dostępem do Internetu została wprowadzona aplikacja IPLA, która umożliwia dostęp do płatnych treści serwisu.

Catch-up TV

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą także w ramach telewizji internetowej IPLA korzystać z usługi catch-up TV, która pozwala na oglądanie wybranych programów wyemitowanych już przez stacje telewizyjne znajdujące się w ofercie abonenta. Materiały są do zobaczenia na stronie ipla.tv/cyfrowy-polsat.

Oferta płatnej telewizji mobilnej w technologii DVB-T

W czerwcu 2012 roku rozszerzyliśmy portfolio świadczonych przez nas usług o innowacyjny produkt – TV Mobilna w technologii DVB-T. W ramach usługi TV Mobilna oferujemy Pakiet Ekstra w ramach płatnego multipleksu naziemnego, składający się z 8 kanałów telewizyjnych i 12 radiowych. W jego ofercie znajdują się stacje z czterech kategorii tematycznych: sportowe Polsat Sport i Polsat Sport Extra, filmowe Polsat Film, Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central, informacyjna Polsat News i dziecięca Nickelodeon oraz rozgłośnie: Radio Zet, Antyradio, Radio Plus, RMF FM, RMF MAXXX, Radio TOK FM, Radio ROXY FM, Radio Złote Przeboje, Eska Rock, Radio PiN, Radio Bajka, Moje Polskie Radio. Pakiet Ekstra dostępny jest także dla posiadaczy naszego “domowego” dekodera do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej T-HD 1000, który wyposażyliśmy dodatkowo w aplikację IPLA, a także dla posiadaczy dekodera T-HD 210. Od marca 2013 roku klienci dekoderów DVB-T mogą również korzystać z naszej usługi pay-per-view.

Odbiór prawdziwej telewizji w czasie rzeczywistym, w ramach usługi TV Mobilnej, jest możliwy na urządzeniach przenośnych – za pośrednictwem mobilnego dekodera M-T 5000, łączącego się siecią Wi-Fi z urządzeniem końcowym, np. smartfonem, tabletem lub laptopem. Usługa jest realizowana w technologii DVB-T, do korzystania z niej nie jest potrzebne połączenie z Internetem, co oznacza, że nie generuje ona transferu danych i wynikających z tego tytułu opłat.